Opinie

Przedstawiamy opinie naszych gości, które zawsze przynosiły uśmiech, głęboko umacniały w wierze, że to co robimy ma sens.

Ustroń 11.11.2016

Aniu i Marku

Dziękuję za niezapomniany tydzień, mam nadzieję że pomoże mi on w dbaniu o swoje zdrowie  oraz rodziny. Życzę wielu sukcesów w pomaganiu innym osobom szukającym pomocy.

Sławomir

image-1
Ustroń 10.11.2016

Aniu i Marku

Dziękuję za ten wspaniale spędzony tydzień, bogaty zakres przekazywanej wiedzy, intensywnych ćwiczeń, który pozwolił na zmianę dotychczasowych złych sposobów odżywiania. Wasze cenne wskazówki pozwoliły w tak krótkim czasie bardzo poprawić stan mojego zdrowia. Pomoc która dajecie jest wspaniała.

Stanisław         

image-1
Ustroń, 10.11.2016

Aniu i Marku!

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniale przygotowany wyjazd Gersonomanii. Każdy element tego wyjazdu był bardzo pouczający, wartościowy i niezapomniany. Tematy które były tutaj poruszane pogłębiły naszą wiedze…. A przebywanie w tak fantastycznym gronie i pod Waszą opieką codziennie dodawało nam więcej energii  by walczyć z nawykami.

Życzymy wszystkiego dobrego.

Ludwika i Sławek    

image-1

Aniu i Marku

Bardzo dziękujemy za cudowny tydzień. Był to tydzień bardzo przełomowy w naszym życiu. Dzięki Wam zrozumieliśmy, że trzeba tak niewiele, żeby żyć zdrowo i czuć się wspaniale. Wracamy z pełną energią i pozytywnym nastawieniem.

Dziękujemy

Katarzyna i Czesław

image-1
Ustroń Jaszowiec, 10.11.2016

Aniu i Marku jestem zafascynowana tym co zobaczyłam, usłyszałam i doznałam. Sposób na zdrowy styl życia? Nie tylko…  Dowiedziałam się jak nie zachorować, jak wyeliminować skutki wcześniejszych błędów i co robić aby poprawić JAKOŚĆ ŻYCIA. To bardzo piękne. Podziwiam i wielki ukłon za Wasze zaangażowanie w niesienie pomocy innym. Na pewno będę kontynuowała chęć poznania tajników zdrowego trybu życia i polecała WAS innym.

WIELKIE DZIĘKI ☺

Buziaczki,
Ela  i  Ryszard

image-1
Ustroń 16.09.2016

Aniu i Marku !

Serdecznie dziękujemy za wskazanie nam nowej drogi do zdrowia i większego optymizmu , oraz mile spędzonego przez tydzień czasu. Podziwiamy waszą wiedzę w tak dobry sposób przekazaną. Życzymy Wam dalszych sukcesów w pomocy innym.

Ela i Jacek

image-1
Ustroń 15.09.2016

Moi Drodzy !

Najlepszą rekomendacją jest nasza druga wizyta!  Ciągle zaskakujecie nas czymś nowym i daje nam to dużo do myślenia. Korzystamy z Waszych wskazówek , doświadczeń i wiedzy. Dziękujemy , że dzielicie się tym z nami!  Bardzo dobrze czuliśmy się w „ Sekcie Za Rzeką” Wracamy naładowani pozytywną energią.

Ania i Jacek

image-1
Jaszowiec 15.09.2016

Kocham Was mimo tego , że zadaliście mi tyle cierpień i bólu (to był żart) J. Reszta podobnie jak w lipcu. Ja naprawdę modlę się codziennie  o siły i zdrowie dla Was , abyście mogli pracować z pasją aby osiągnąć sukces i bezpieczeństwo finansowe „TRZYMCIE SIĘ ROZTOMILI MOI”

Mama vel Irenka

image-1
Jaszowiec 15.09.2016

Kochani Aniu i Marku !

Dziękuję Wam za cudowny a jednocześnie bardzo wyczerpujący tydzień w pięknej górskiej scenerii , za wspaniałą atmosferę oraz Wasze zaangażowanie w to co robicie. Wasza ogromna wiedza i bardzo interesujące wykłady oraz materiały pomocnicze , pozwoliły mi spojrzeć innymi oczami na zagadnienie zdrowego stylu życia oraz odżywiania. Z tą nową wiedzą będę na pewno starała się wdrożyć ją i zastosować w moim życiu. Jesteście kochani . Życzę Wam wszystkiego naj, naj, naj, oraz dalszych sukcesów w Waszej pasji.

Ewa

image-1
Jaszowiec 09.2016r.

Kochani !

Zdrowie każdego z nas jest rzeczą najważniejszą , ale jak się przekonaliśmy nie wiemy tak naprawdę jak o nie dbać. Od dzisiaj „GERSONOMANIA” będzie dla nas sposobem na dalsze życie. Dziękujemy Wam bardzo za wskazanie i uświadomienie nam metod zdrowego żywienia , oraz pokazanie jak można poradzić sobie w życiu z problemami, jak walczyć i pokonywać słabości. Tydzień spędzony z Wami otworzył nam szerzej oczy i na pewno będzie przełomowym. Robicie dobrą robotę, życzymy dużo siły do dalszego działania.

Dana i Mirek ze Złotowa

image-1
Ustroń 09.2016

Aniu i Marku !

Jesteście dla nas impulsem , wskazówką , kierunkiem , dobrą energią , wprowadziliście nas do Świata, w którym widzimy i czujemy więcej niż kiedyś.

Cieszymy się bardzo , że zaprzyjaźniliśmy się z Maxem Gersonem i z Wami – jesteście świetną jego wizytówką i każdy nasz przyjazd na Gersonomanię to kolejne nasze doświadczenie oraz przyjemność obcowania w towarzystwie nowo poznanych osób i smacznych organicznych posiłków – i możemy tutaj być „ buraczkami” , „soczkami” to i tak Jest Świetnie

Dziękujemy, Basia z Piotrem z Kujanek.

image-1

Życie jest za krótkie , aby budzić się codziennie rano z pretensjami do całego świata.

Więc kochaj tych, którzy dobrze cie traktują , przebacz pozostałym , otwórz się na świat i uwierz , że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu……

Dziękuję Ani i Markowi , bo z tymi słowami w sercu opuszczam Gersonomanię.

Zawsze wierzyłam , że wszystko co nas otacza  i my jako nieodłączna część wszechświata ,to nic innego jak Energia, ale to właśnie Wy nauczyliście mnie jak z Nią – rozmawiać, poczuć , uchwyć i w końcu POŁĄCZYĆ !

Dziękuję, dziękuję ,dziękuję……

BRAWO WY!!

Asia

image-1

Bardzo dziękuję za dobry tydzień , który wyjaśnił mi wiele spraw i pozwolił mi zrozumieć mój organizm.  Przez 25 lat nie ćwiczyłem i nie chodziłem na spacery. Wiem , że teraz będę się starał chodzić codziennie i unikał chemii w każdej postaci . Dzięki Wam chcę i będę dużo zdrowszy.

Wspaniale pomagacie ludziom!

Krzysztof

image-1
Ustroń 2016

Łam czego rozum nie złamie”

Dziękuję za otworzenie drzwi do nowego Świata

Bardzo dziękuję, „Chodząca Inteligencja” Krzysiek

image-1
Ustroń 13-20.08.2016r.

Aga i Bartek pierwszy wyjazd , Ustroń 13-20.08.2016r.

Super przygoda , miło i aktywnie spędzony czas wśród pasjonatów zdrowie.

Marka i Anię mogą określić słowa Jana Pawła II

Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje”

Agnieszka  i  Bartek

image-1
Ustroń 13-20.08.2016r.

Aniu i Marku jestem Wam ogromnie wdzięczna , że mogłam tu być  i codziennie pokonywać swoje słabości , poczuć przepływ energii , uwalniać się od stresu , oczyścić swoje ciało i umysł . Robicie najpiękniejszą rzecz na świecie  – pomagacie innym. Dobro wróci do Was . Dzisiaj czuję , że mogę zawojować świat.

Bardzo dziękuję Aneta

image-1
Ustroń 13-20.08.2016r

Gerson był wielki , ze wymyślił zdrowy sposób życia leczący każdą (nawet najcięższą) chorobę, ale Wy – Aniu i Marku jesteście jeszcze więksi , ponieważ uczycie nas tego sposobu ; dzielicie się wiedzą, mobilizujecie , wspieracie , dbacie o każdy szczegół i organizację.

Jesteście wspaniali!

Dziękuję za najlepszą kawę na świecie, energię Qigong i wszystkie barwy w Tai-Chi, uwalnianie stresów i przeprowadzenie przez drzwi do naszego sakrum. Będę z Wami tak długo jak będziecie organizować Gersonomanię , a nawet jeszcze dłużej……..

Dziękuję Iza

image-1
Ustroń 2016

Na wczasy z Gersonomanią  wróciłam po roku. Poprzednio przyjechałam tutaj wycieńczona chorobą – dość nieszczęśliwie osadzonym mięśniakiem w macicy, który powodował uporczywy ból i obfite miesiączki , wlekące się bez końca. Zdaniem lekarza mięśniak kwalifikował się do wycięcia wraz z trzonem macicy. Ja jednak się nie poddałam i zaczęłam stosować naturalne terapie leczenia.

Jednak dopiero pobyt tutaj okazał się być przełomem, przysłowiową kropką nad „ i” w walce z chorobą. Udział we wszystkich aktywnościach  zorganizowanych przez Anię i Marka jakimi były : wymarsz w góry , budowanie energii wg QIGONG i  TAI CHI, gimnastyka korekcyjna oraz nauka i stosowanie terapii Gersona, którą kontynuowałam jeszcze po powrocie do domu zaowocowały sukcesem i PEŁNYM WYZDROWIENIEM !  JESTEM WAM ZA TO OGROMNIE WDZIĘCZNA!

Dzięki Wam wiem jak postępować by w pełni czuć się zdrowo!

Obecnie przyjechałam tutaj by naładować baterie na kolejny rok. Efekty jakie doświadczyłam w wyniku uwalniania stresu z powięzi , ogromna dawka wiedzy, wycisk fizyczny i niezapomniana atmosfera jaka tworzycie powoduje, że nie wyobrażam już sobie bez Was kolejnego okresu wakacyjnego.

Wdzięczna Estera

image-1
Wisła 28.07.2016

Aniu i Marku

Wasz uśmiech, to Wasze logo

Wasza osobowość, to Wasza wizytówka.

To, jak inni ludzie czują się po spotkaniu z Wami

to Wasza marka – GERSONOMANIA.

Dziękuję serdecznie za cenne wskazówki dotyczące zdrowego życia , a więc i radosnego.

Dziękuję za cudownie magiczna atmosferę , jaką tworzycie. Za siłę jaką we mnie odtworzyliście .

Oboje obdarzeni charyzmą tworzycie niezwykły tandem.

Cieszę się , że jesteście i służycie wszystkim potrzebującym.

Ola z Tychów

image-1
Wisła 2016

Kochani !

Serdeczne podziękowania za miło spędzony czas oraz przepisy kulinarne. Które urozmaicą naszą wegetariańską dietę.

To dobry znak , że pozytywnie zakręconych osób jest coraz więcej!

Klaudia & Rafał

image-1
Lipiec 2016

Budzicie świadomość innych i nie ustawajcie w swojej pracy…….. żniwo wszak wielkie……

a wy jesteście ANIOŁAMI!

Waldemar.

image-1
Wisła – Lipiec 2016r.

W podzięce za pomoc, serdeczność i wspaniałą atmosferę.

Buziaki, Ewa i Janusz.

image-1
Wisła Jawornik 28.07.2016r.

Kochani ! Dziękuję za to , że jesteście ! Nie miałam chwili zawahania czy tu przyjechać, bo jesteście

ludźmi sukcesu i wszystko za co się bierzecie działa – TO PEWNE -

Dziękuję za emocje, wyciśnięte łzy i słowa otuchy. Dziękuję za wyleczony złamany kciuk. Ostrokrzewbiorę do domu

Buziaki, Kama.

image-1
Wisła Jawornik 28.07.2016r.

Aniu i Marku – dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiliście wcześniej i na tym turnusie. Dziękuję za

wiedzę , ćwiczenia fizyczne , mądre rozmowy i dyskusje.

Dziękuję za to, że jesteście.

Halina.

image-1
28.07.2016r, Wisła / Jawornik

Kochani , wracam odmłodzona o 10 lat do mojego domku. Odmłodziła mnie nie tylko oczyszczająca

dieta ale także cudowne towarzystwo pozytywnie nawiedzonych ludzi. Będę się codziennie modliła o

zdrowie i siły dla Was abyście mogli pracować z taką pasją do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Jestem z Was bardzo dumna , Wy i reszta turnusu wiecie dlaczego.

KOCHAM WAS, Irena

image-1
04 - 10.06.2016r, Jaszowiec

Tygodniowy pobyt. Nienawidzę chodzić… Chyba można się przełamać. Polecam wszystkim „zdrowym” i chorym. Też można dowiedzieć się o sobie. Fantastyczna grupa.

Teresa.

image-1
04 - 10.06.2016r, Jaszowiec

Kochani Aniu i Marku!

Baaardzo Wam dziękujemy za fantastyczny, jeden z najlepszych w naszym życiu urlopów! Atmosferą jaką stworzyliście jest niezapomniana – plus ćwiczenia, spacery z kijkami, świetne jedzenie, daje nam 70-latkom siły do dalszego troszczenia się o swoje zdrowie. Życzymy wam samego dobra!

Krysia i Marian.

image-1
04 - 10.06.2016r, Ustroń

Jestem chora. Po 6 chemii miałam duże trudności w samodzielnym chodzeniu. Największym wyzwaniem były schody.
To był tydzień wielkiej przemiany. Mareczku – wycisnąłeś ze mnie wszystkie soki, codziennie chodziłam od 4 do 5km. Dzisiaj schody pokonuję bez żadnego problemu. Nogi mnie nie bolą. Sama w to nie mogę uwierzyć, ale to prawda. Aniu, to tobie to zawdzięczam moje wyciszenie wewnętrzne i optymizm. Dziękuję wam za to. Wskazaliście mi drogę do całkowitego uzdrowienia. Jesteście Wielcy. Kocham Was.

Wyrazy szacunku, Lidia.

Ps. Dziękuję mojej siostrze Zosi, że mnie tu przywiozła.

image-1
04 - 10.06.2016r, Ustroń

Kochani Aniu i Marku,

Pobyt z Wami na tym turnusie przeszedł moje oczekiwania. Stworzyliście atmosferę, która na długo zostanie w mojej pamięci.
Dziękuję za siostrę!!!
Jesteście Aniołami na etacie
Życzę Wam dużo wytrwałości w tym co robicie.

Pozdrawiam, Zofia.

image-1
04 - 10.06.2016r, Ustroń

Pobyt na GERSONOMANII umocnił mnie i zmotywował do dalszych działań. Utwierdził w przekonaniu, że anioły istnieją. Aniu, Marku – dziękuję za budujący tydzień
Wdzięczna Agata.

Dziękuję również mojemu mężowi, siostrze i bratu.
Kochająca żona i siostra.

image-1
04 - 10.06.2016r, Ustroń

Drodzy Aniu i Marku,

Dziękuję serdecznie za wspaniałą atmosferę, przekazaną wiedzę, ćwiczenia rozciągające i relaksacyjne oraz smaczne soki i warzywa. Codziennie wstawałem wyspany o godz. 5.00, a w Krakowie śpię do godz. 7.00 i jestem niewyspany. Gratuluję i cieszę się, że czynicie DOBRO dla bliźnich.

Eugeniusz.

image-1
04 - 10.06.2016r, Ustroń

Kochani Aniu i Marku,

Dziękujemy Wam za cudnie spędzony tydzień pełen wrażen, ćwiczeń fizycznych i relaksacyjnych. Jak zwykle perfekcyjnie poprowadzonych. Jesteśmy z wami kolejny raz i tak jak na poprzednich turnusach zyskaliśmy potężną dawkę pozytywnej energii. Nasze ciała fizycznie odmłodniały.

Małgorzata, Jolanta.

image-1
17-24.10.2015, Wisła

To był wyjątkowy tydzień, dla jednych bo musieli zrezygnować ze schabowego , dla innych bo musieli walczyć ze swoimi słabościami ( głód Izy ).

Pokonaliśmy w górach ponad 40 km na własnych nogach, z czego jesteśmy bardzo dumni. Pochłonęliśmy parę litrów przepysznej kawy i przepłynęliśmy niejeden basen. Nie złamały nas ani siłownia, ani Tai Chi, ani Qi Gong , ani ćwiczenia korekcyjne. A to wszystko dzięki Ani i Markowi- wspaniałym organizatorom Terapii Gersona.

Kochamy Was i jeszcze wrócimy,
Sławek, Ryszard, Iza, Jolanta.

A ja tu jestem już drugi raz i na pewno na długo was nie opuszczę.
Małgorzata

image-1
15.08.2015

To był tydzień zdrowotnych, niezapomnianych wrażeń.
Wyjątkowość osobowościowa organizatorów, cudowna,wręcz relaksacyjna atmosfera, bogato zorganizowany czas przesycony energią i radością życia sprawia, że żal wyjeżdżać..
Wdzięczna Estera

image-1
Justyna

Wyjazd cudowny, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy: jak działają zioła oraz o mocy i sile własnego ciała. Czas doskonale zorganizowany. Duża wiedza i kompetencja prowadzących. Poznałam fajne i proste ćwiczenia, które nie wymagają dużego wysiłku
Justyna lat 36 własna firma.

image-1
17 - 24.10.2015, Wisła

Aniu i Marku,
Wielkie dzięki za możliwość przebywania w Waszym towarzystwie na turnusie cudów 8-15.08.2015.
Do dzisiaj nie chce mi się wierzyć, że Krzysiek dał się namówić na turnus, a jeszcze bardziej jestem zaskoczona tym, że wiernie stosował się (i ja też) do WSZYSTKICH zaleceń!
– żywieniowych (soki, sałatki,itd)
– wyczynowych (siłownia, sale, góry!!!)
– duchowych (tai chi, chi qong…) – miało być Qi Qong

Jesteśmy zachwyceni :
1) atmosferą !
2) Waszym zaangażowaniem (to, że wszystkie ćwiczenia robiliście razem z nami, uwiarygadnia i potwierdza prawdziwość, autentyczność tego, że Wam zależy)
3) efektami !!! tzn.
– pierwsze samodzielne figury tai chi jesteśmy w stanie wykonać,
– budową mięśni; Krzyśka klata i moje pośladki + triceps!
– znaleźliśmy energię! (kulę uformujemy już po jednym oddechu)
– a przede wszystkim efektami zdrowotnymi u Krzysia.

przyjechał z cukrem 217, a od czwartku i dziś ma 108/102 itd!!! – ąż się boję stanąć na wagę…

Bardzo dziękujemy za wszystkie rady, dyskusje , uśmiech i wspólne oddychanie. Będziemy Was polecać wszędzie.
Beata i Krzysiek.

image-1
Małgorzata

Podczas pobytu czas był dobrze zaplanowany, była miła atmosfera, nawet bardzo.
Otrzymałam dużo pozytywnej energii. Opieka trenerska na wysokim poziomie i pełna kompetencji. Dowiedziałam sie zupełnie nowych rzeczy na temat oczyszczania wątroby.

Chętnie wezmę udział raz jeszcze.

image-1
08-15.08.2015

Super spędzony tydzień.
Ponad rok bolały mnie stopy, miałem różne diagnozy lekarskie od boreliozy po żylaki i żadna kuracja mi nie pomagała. Podczas GERSONOMANII po CZTERECH !!! DNIACH praktycznie NIE CZUJĘ BÓLU !!!
Dodatkowo nauczyłem się jak wzmacniać kręgosłup, jak korygować wady postawy, jak chronić moje stawy biodrowe przed zwyrodnieniem a to wszystko bez specjalnych sprzętów, lekarstw itp. Duża dawka praktyki i wiedzy.

Polecam każdemu!
Zbigniew

image-1
Ania i Jacek

Dzięki wyjazdowi otrzymaliśmy;
-świadomość zdrowotną
-wprowadzenie w techniki Tai Chi i Qi Qong
-wyciszenie medytacją
Dla nas wyjazd to:
-perfekcyjne podejście do tematu
-doskonale zorganizowany czs
-zróżnicowane zajęcia-każdy mógł coś wybrać dla siebie, lub brać udział w każdych zajęciach,
-szalenie miła i rodzinna atmosfera,
-profesjonalne doradztwo ( i to nie tylko na siłowni )
-rewelacyjne wycieczki
-zakochaliśmy się w Tai Chi i Qi Qong i na pewno będziemy się starać włączać je w nasze codzienne życie
-jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni i czujemy się wspaniale i bardzo bardzo DZIĘKUJEMY!!!
Czekamy na następne

image-1