Wyciskarka Kuvings B6000 została tak zaprojektowana, aby znacząco skrócić czas  przygotowania świeżego i soczystego soku.  Krótszy czas wyciskania uzyskano dzięki opatentowanej technologii. Wyciskarka tnie, miażdży i wytłacza sok. Dzięki temu skraca się czas potrzebny do wyciskania o około 40%.

Technologia wyciskania: innowacyjna technologia pionowego wyciskania, wyciskarka jedno ślimakowa

Prędkość (obroty na minutę): 50

Moc: 240 W

Waga: 6,4 kg

Wymiary: 22,8 x 20,8 x 44,8 (cm)

Pojemność: 400 ml

Otwór wsadowy: 7,8 cm

Materiały: Ultem, Tritan, ABS Kolor: Srebrny, Biały, Burgund

Gwarancja: 10 lat na silnik i części

Instrukcja w języku polskim: Tak

7,5 cm otwór wsadowy pozwoli na wyciśnięcie soku z CAŁEGO owocu i warzywa, bez konieczności uprzedniego krojenia surowca.

Otwór wsadowy jest na tyle duży, aby pomieścić całe jabłko, pomidora, pomarańczę. Niewątpliwą zaletą powiększonego otworu wsadowego, dzięki któremu mamy możliwość wyciśnięcia soku z CAŁEGO owocu i warzywa, jest uniknięcie procesu utleniania surowca, który ma miejsce, gdy kroimy warzywa lub owoce na mniejsze kawałki przed przystąpieniem do procesu wyciskania.

Nieważne, czy wyciskasz sok z twardych warzyw tj. buraki lub marchew, czy może pozyskujesz sok z owoców miękkich i traw – możesz być pewien, że z tym urządzeniem osiągniesz najlepsze z możliwych rezultatów!

Świeży sok uzyskany przy pomocy z wyciskarka KUVINGS B6000 to gwarancja, że nasze ciało otrzyma czterokrotnie więcej cennych składników i wartości odżywczych, niż zjedzenie danego owocu.

Wolnoobrotowa wyciskarka Kuvings B6000 to najciszej pracująca wyciskarka obecnie dostępna na rynku. Niezwykle cicha praca urządzenia, to wyciskanie bez obaw, że obudzimy domowników.

Opatentowana technologia JMCS sprawia, że ta niezwykle cicha wyciskarka zdobyła Nagrodę Najlepszej Wyciskarki w roku 2010 i 2011. Technologia JMCS (Juicer Module Comprising System) to ekstrakcja 100% czystych i naturalnych soków z warzyw i owoców przy zachowaniu wszelkich wartości odżywczych i cennych składników.

Utrzymanie urządzenia w czystości jest dziecinnie proste – zamknij wylot soku zatyczką, wlej wodę do urządzenia, włącz silnik i pozwól wyciskarce oczyścić się, zanim przystąpisz do demontażu maszyny i gruntowego czyszczenia części. Utrzymanie wyciskarki w czystości jest gwarancją doskonałej jakości soków. Osuszanie części ręczniczkiem po ich umyciu zapobiega powstawaniu odbarwień oraz pozyskiwania soku z pulpą.

Picie soków – wyciskanych na zimno podnosi poziom energii! Soki warzywne regenerują komórki w naszym ciele. 67% wszystkich składników i enzymów wyciśniętych z surowca “na zimno” jest wchłanianych i przedostają się one do krwi, podczas gdy, tylko 17% składników i enzymów zostanie wchłoniętych poprzez zjedzenie owoców, czy warzyw na surowo.

Kuvings nie przestaje zadziwiać nas innowacjami, które naprawdę ułatwiają proces ekstrakcji i zachęcają do wyciskania:

  • Zatyczka pozwala na zamknięcie pozyskanego soku wewnątrz urządzenia, dzięki czemu sok może mieszać się, poprawiając swój smak.
  • Poza tym, zatyczka pełni również funkcję niekapka, co zapobiega niechcianym plamom, niekontrolowanym wyciekom, a także ułatwia czyszczenie maszyny.
  • Zatyczka pozwala na precyzyjne odmierzenie soku już wewnątrz urządzenia od 400 ml i więcej!
  • Zatyczka to łatwe czyszczenie maszyny – po zakończeniu ekstrakcji, a przed gruntowym czyszczeniem części, zatyczka pozwala na przepłukanie maszyny.

A PRZEDE WSZYSTKIM 10 LAT GWARANCJI NA SILNIK I CZĘŚCI – JEDYNA WYCISKARKA W POLSCE